Uygun Fiyatlı 10 Londra Oteli

1. Best Western Victoria Palace

Apollo Victoria Tiyatrosu’na 3-4 dakika, Vitoria İstasyonu’na 10 dakika ve Buckingham Sarayı’na 20 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel oldukça güzel bir otel. Lokasyon olarak iyi bir konumda olan otel rahat bir konaklama isteyen fakat bütçesini makul bir seviyede tutmak isteyenlere hitap ediyor.

2. ibis London Blackfriars

Southwark istasyonuna 1-2 dakika mesafede bulunan bu otel diğer standard imkanların yanında bir restoran ve business center isimli bir imkana sahip. Bu sayede çalışmak ya da iş toplantılarınızı organize etmek için başka yer aramanıza gerek kalmıyor. Otel restoranında yemek yeme imkanı da buna ayrıca katkıda bulunuyor.

Otel Royal Festival Hall’a 15 ve Southbank Center’a ise 1012 dakikalık bir yürüme mesafesinde. Minimalist, temiz ve İbis kalitesi ile döşenmiş otel daha önce İbis otellerinden birinde kalanlar için kalite açısından tanıdık, ilk defa kalacaklar için ise yeni bir keşif.

3. Citadines Barbican London

Kendi park yeri, küçük bir marketi ve kafesi olan otel modern bir apart otel tarzında. Barbican istasyonuna 2 dakikada bulunan bu otel Museum of London’a 6-7 dakikalık yürüme mesafesinde. Standard odalarında ufak mutfakları olan otelin apartman dairesi tarzındaki odaları için ise tam mutfak ve yemek yeme alanları var.

4. The Z Hotel Soho

Soho’nun en ünlü tiyatrolarına 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan bu otel Lesicester Square istasyonuna 3-4 dakika yürüme mesafesinde. Kendi kafesi olan otelde her akşam şarap ve peynir tadımı var. Kendine ait bahçesi de olan otelin, Z oteller zincirinde bulunan diğer bazı otellerin aksine pencereleri açılabiliyor.

5. Z Hotel Gloucester Place

Oxford Caddesi’ne, Marble Arch ve Hyde Park istasyonlarına 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otelde de ücretsiz şarap ve peynir tadım saatleri mevcut. Bir yandan şarabınızı yudumlayıp eşlik eden peynirlerin tadını çıkarırken bir yandan da dinlenmeniz ya da iş toplantılarınıza hazırlık yapmanız mümkün.

Bu Yazı da İlginizi Çekebilir ===>  En İyi 15 Londra Oteli

6. Holiday Inn Express London City

Kendine ait ücretsiz park alanı olan bu otel Londranın trendy bölgelerinden olan Shoreditch bölgesinde. Otelin lokasyonu bu oteli birçok kafe, restoran ve bara yakın yapıyor. Old Street istasyonuna 6-7 dakikalık yürüme mesafesinde olan otel Hoxton Square’a 3-4 dakika.

Liverpool Street gibi Londra’nın finans merkezine yakın mesafede olan otel ayrıca hem metro, hem de şehirlerarası trenlerin yer aldığı Liverpool Street istasyonuna da yakın.

Otel hem ortam, hem ulaşım hem de iş açısından oldukça memnun kalabileceğiniz bir konaklama sunuyor.

7. Holiday Inn Bloomsbury

Brunswick Centre Mall’a yakın mesafede olan bu otel Russell Square metro istasyonuna 2-3 dakika yürüme mesafesinde. British Museum’a 8*10 dakikalık bir yürüme ile ulaşılabilecek otelde restoran, var ve bir de Irish pub mevcut. Otelin kendi park yeri de mevcut.

8. Premier Inn London Leicester Square

Londra’nın tiyatroları ile ünlü West End bölgesinde bulunan bu otel Leicester Square’da yer alıyor ve Leicester Square istasyonuna 2 dakikalık yürüme mesafesinde. Otel National Gallery’ye 3-4 dakika yürüme mesafesinde olması ile sanat ve resim severlere hitap eden bir konumda.

Otelin bulunduğu bölgede birçok restoran, kafe, bar ve alışveriş imkanları mevcut, oldukça hareketli ve enerjik bir bölge.

9. Strand Palace Hotel

Yine Londra’nın tiyatroları ile ünlü West End bölgesinde bulunan bu otel National Gallery’ye 7-8 dakikalık yürüme mesafesinde. Business center isimli bir çalışma ve toplantı merkezi, gym ve 24 saat oda servisi olan bir otel. İş ya da gezi amaçlı olsun, bütçesini makul seviyede tutmak isteyen ve merkezi bir yerde konaklamak isteyenlerin tercihi.

10.Qbic

Londra’nın trendy bölgelerinden olan Brick Lane’e 10 dakika yürüme mesafesinde yer alan bu otel Liverpool Street, Shoreditch ve Whitechapel gibi Londra’nın hem kültürel hem de iş merkezleri olan bölgelere de yakın mesafede.

Bu Yazı da İlginizi Çekebilir ===>  En İyi 15 Londra Oteli

Bir yandan kozmopolit ve her yeri restoran, kafe ve barlarla dolu Shoreditch ve Brick Lane’de her tarza hitap eden bir deneyim yaşarken diğer yandan iş ya da gezinize komforlu bir ortamda devam etmenize imkan sağlayan bir otel.